Важливо

Обласні депутати внесли зміни до бюджету Кіровоградщини

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 травня, депутати Кіровоградської обласної ради погодили внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2016 року № 198 “Про обласний бюджет на 2017 рік”.

Цим рішенням депутати затвердили низку розпоряджень голови ОДА з питань бюджету, а також внесли зміни до самого кошторису області.

Зокрема, депутати ухвалили рішення:

  • збільшити доходи обласного бюджету на 273650,4 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду – на 56400,4 тис. грн., з них за рахунок субвенцій з державного бюджету – на 20400,4 тис. грн., доходи спеціального фонду – на 217250 тис. грн., з них за рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів – на 1870 тис. грн.;
  • збільшити видатки обласного бюджету на 273650,4 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду – на 14661,6 тис. грн., видатки спеціального фонду – на 258988,8 тис. грн.

Ці кошти підуть на капітальні ремонти комунальних об’єктів, медичне та соціальне забезпечення, фізкультуру та спорт, культуру, тощо. Детально про розподіл залучених коштів дивіться у таблицях нижче.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*