Важливо

На Кіровоградщині до квітня не буде віялових відключень світла – Кузьменко

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Вже декілька тижнів триває товарна блокада окупованих районів сходу України, що вплинула на виникнення дефіциту вугілля на теплостанціях і таким чином спричинила кризу в енергетиці країни. Тим не менш, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко розповів, що до кінця березня віялових відключень на Кіровоградщині не буде.

За словами керівника області, днями відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, під час якого прийнято рішення про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичної безпеки України. Крім цього, зазначена проблематика обговорювалася вчора на позачерговому засіданні держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки під керівництвом віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, у якому взяли участь голови облдержадміністрацій та керівництво Державної служби з надзвичайних ситуацій.

“На сьогоднішній день на генеруючих теплостанціях достатньо вугілля для того, щоб впродовж 45 днів не було жодних проблем в енергетиці країни, у тому числі й на Кіровоградщині, – повідомив Сергій Кузьменко. – Це питання контрольоване. Наразі Уряд розглядає можливості придбання вугілля з інших країн”.

За словами голови ОДА, не зважаючи на те, що на Кіровоградщині максимальний показник споживання електроенергії складає 350 мегаВт, що майже в десять раз менше, ніж в Дніпропетровській області, споживачам, зокрема промисловим підприємствам, все ж необхідно дотримуватись лімітів, визначених ПАТ “Кіровоградобленерго”.

“З огляду на нинішню ситуацію в енергетиці, можемо з впевненістю сказати, що до кінця березня віялових відключень на Кіровоградщині не буде”, – підсумував голова ОДА.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*