Важливо

Серійного злодія з Кіровоградщини посадили на 4 роки

За принципової позиції прокуратури області серійного крадія, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та має ряд непогашених судимостей, засуджено до реального терміну покарання у виді 4 років позбавлення волі.


Зокрема, прокуратура у апеляційному порядку оскаржила рішення суду першої інстанції, яким мешканця Олексадрійського району 1980 року народження, за скоєння двох епізодів крадіжок, засуджено до чотирьох років позбавлення волі з дворічним іспитовим строком.

У апеляційній скарзі прокуратура вимагала призначити чоловікові покарання у виді 4 років реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував, що обвинувачений п’ять разів притягувався до кримінальної відповідальності та має непогашені судимості за скоєння аналогічних злочинів, тож призначене покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Чоловіка визнано винним за ч.3 ст. 185 (крадіжка) КК України та призначено покарання у 4 років реального позбавлення волі.
Крадія взято під варту в залі суду.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області            


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*