Важливо

У Кременчуці затримали організаторів конвертцентру, які діяли і на Кіровоградщині (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники Служби безпеки України спільно з податківцями припинили діяльність у Кременчуці на Полтавщині міжрегіонального конвертаційного центру з щомісячним оборотом у понад сімдесят п’ять мільйонів гривень.

Конвертцентр обслуговував більше двадцяти комерційних структур з Полтавської, Кіровоградської, Київської областей тастолиці. Підприємці, які займаються сільськогосподарським бізнесом, через безтоварні операції з фіктивними фірмами переводили кошти в готівку.

Правоохоронці затримали організаторів конверту під час отримання в касі одного з комерційних банків майже двох мільйонів “відмитих” гривень.  Під час обшуків у офісах конвертаційного центру, місцях проживання організаторів та підставних директорів, автомобілях співробітники спецслужби та прокуратури виявили ще 3,3 мільйона гривень, приготовлені до видачі клієнтам. У ділків також вилучено двадцять печаток фіктивних підприємств, чекові книжки, платіжні картки, бухгалтерську документацію на проведені “конвертом” тіньові операції та комп’ютерну техніку.

Правоохоронці блокували декілька банківських рахунків, задіяних у роботі конвертцентру, та електронну звітніст фіктивних підприємств.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*