Важливо

На Кіровоградщині викрили м’ясну мафію (ФОТО)

Кіровоградські інспектори поліції провели рейд, спрямований на виявлення фактів нелегального продажу м’яса тварин. За результатами відпрацювання працівниками поліції було складено 10 адміністративних протоколів, які направлено до суду.

У рамках проведення обласною адміністрацією заходів із недопущення розповсюдження на території області та міста хвороб, які небезпечні для життя і здоров’я людей й пов’язані із захворюваннями свійських тварин, правоохоронці провели низку превентивних заходів з виявлення незаконної торгівлі продуктами тваринного походження без відповідних документів.

Так, інспектори поліції на території обласного центру виявили факти продажу м’яса без наявності дозвільних документів на право здійснення торгівлі.

1 (13)

З правопорушниками правоохоронці провели роз’яснювальну роботу про недопустимість подібних дій та склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 160 « Торгівля з рук у невстановлених місцях». Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Робота в даному напрямку триває.

 2 (10)

За матеріалами Кіровоградського відділу поліції

ГУНП України в Кіровоградській області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*