Важливо

У Кіровограді попередили крадіжку бюлетеня (ВІДЕО)

Учора під час проведення місцевих виборів було зупинено спробу винести бюлетень за межі виборчої дільниці №350830, що знаходилась у приміщені школи №20. 

Як повідомив кореспондент Першої електронної газети,  секретар ДВК Людмила Харченко затримала жінку, яка, отримавши свій бюлетень, попрямувала в напрямку виходу. Одразу ж викликали правоохоронців, які чергували на дільниці.

“Я побачила, як жінка з бюлетнем іде до виходу, і затримала її, – повідомила Людмила Харченко. – Боялася, що вона хоче винести.  Якби її затримали за межами дільниці, то це вже вважалося б порушенням. Оскільки ми не дали їй вийти, то порушення фактично не сталося і жінку відпустили”, – пояснила секретар ДВК.

Сама ж затримана (відмовилася представитися) стверджувала, що вона зовсім не збиралася йти з дільниці, а лише хотіла перейти в інший кінець коридору. З якою метою – не уточнила.

Жінку провели до кабінки для голосування і прослідкували, щоб усі отримані бюлетені вона опустила в урну. Протоколу про порушення не складали.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*