Важливо

Педофіла з Кіровоградщини засуджено на 12 років позбавлення волі

За державного обвинувачення прокуратури Апеляційним судом області постановлено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно мешканця с. Оситняжки 1986 року народження,  який вчинив насилля над малолітньою дівчинкою.  

Державним обвинуваченням під час судових слухань повністю доведено вину чоловіка у тому, що він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, задовольнив статеву пристрасть неприродним способом з малолітньою донькою своєї співмешканки. На момент скоєння злочину дитині виповнилося 6 років.

Крім того, суд підтримав позицію прокуратури та скасував вирок суду першої інстанції в частині виправдання  чоловіка за незаконне виготовлення, зберігання та вживання наркотичних засобів.

Таким чином, за принципової та послідовної позиції прокуратури області вказану особу визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинено відносно малолітньої особи) і ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. За сукупністю злочинів йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*