Важливо

За вимагання 133 тис. грн кропивницький депутат заплатить 12,7 тис.

© Центральноукраїнський антикорупційний офіс у соцмережі Facebook

За вимагання та отримання від підприємця хабаря у сумі 133 тис. грн депутат Фортечної райради Кропивницького та доцент місцевого вишу Олександр Рацул заплатить штраф 12 750 грн. Таке рішення сьогодні, 19 жовтня, ухвалив Кіровський райсуд.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією зі сторінки регіональної філії Суспільного телебачення області у Facebook.

Під час розгляду справи у суді Олександр Рацул повністю визнав свою провину, і сторони справи уклали угоду про визнання винуватості. Суд призначив депутату покарання у вигляді штрафу 12 750 грн.

Нагадаємо, Олександра Рацула затримали 6 липня цього року, під час отримання хабаря у сумі 133 тис грн. За цю суму депутат обіцяв вплинути на членів постійної комісії та виконавчого комітету міської ради Кропивницького і посприяти у отриманні місця під розміщення рекламних об’єктів. Частина отриманих коштів, з його слів, призначалась для розподілу між посадовими особами органів місцевого самоврядування, які мали посприяти у вирішенні питання.

Імена посадовців міськради, які мали брати участь у корупційній схемі, так і залишились невідомими.

Олександр Рацул є керівником ТОВ “Рекламне Агенство Рік-Медіа”, Доцентом кафедри соціальної педагогіки та психології ЦДПУ, раніше очолював Фортечну райраду.

На чергових місцевих виборах 2015 року Олександр Рацул балотувався до Фортечної районної у місті ради першим номером списку Партії Пенсіонерів України.

А 12 вересня 2017 року Олександр Рацул отримав відзнаку виконавчого комітету міськради Кропивницького “За заслуги” ІІ ступеня. Як повідомляється на сайті міськради, ці відзнаки вручали “за особливі заслуги перед містом, територіальною громадою, особистий внесок у розвиток соціально-економічної сфери міста та активну громадську позицію”.

36759649_928483977332402_1656387307734827008_n
© Центральноукраїнський антикорупційний офіс у соцмережі Facebook

Суд

У Кропивницькому депутат Фортечної районної ради Олександр Рацул, якого звинуватили у корупції, визнав провину. Про це стало відомо сьогодні під час засідання в Кіровському районному суді міста.Суддя Володимир Поступайло заслухав прокурора Євгена Черевка та обвинуваченого. Сторони уклали угоду про визнання винуватості та просили визначити покарання у вигляді штрафу 12 тисяч 750 гривень. Олександр Рацул вину визнав повністю.Рішення у справі Олександра Рацула суддя оголосить завтра о 9 ранку. Нагадаємо, Олександра Рацула обвинувачують в отриманні хабара в сумі 133 тисячі гривень. Затримали його 6 липня.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Четвер, 18 жовтня 2018 р.

Поширити: