Важливо

Кропивницька сутенерка не захотіла вийти на волю

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

Уродженка Німеччини, яка у грудні минулого року була засуджена за створення або утримання місць розпусти у Кропивницькому, тепер могла вийти за амністією, проте у суді відмовилася від цього.

Інформацію про це в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили учора, 11 жовтня, інформує Перша електронна.

Уродженка м. Магдебург (Німеччина), яка є громадянкою України, пенсіонерка, інвалід ІІІ групи, була засуджена 21 грудня 2016 року за ч. 2 ст. 302 КК України до 2 років позбавлення волі з застосуванням ст. ст. 7576 КК України з іспитовим строком на 1 рік.

Ця стаття передбачає покарання за створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти, вчинені з метою наживи або особою, раніше судимою за цей злочин, або вчинені організованою групою. Дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

4 жовтня цього року представник відділу пробації звернувся до суду із поданням про звільнення від відбування покарання на підставі п. «г» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році».

“Під час судового розгляду подання засуджена, після роз’яснення їй судом наслідків застосування амністії, заперечила щодо застосування відносно неї амністії та просила відмовити у задоволенні зазначеного клопотання. У зв’язку із позицією засудженої представник відділу пробації та прокурор також просили суд відмовити у задоволенні внесеного подання”, – йдеться у реєстрі.

Нагадаємо, у листопаді минулого року прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно двох кропивничанок, які організували місце розпусти. В ході досудового слідства встановлено, що обвинувачені зводили відвідувачів сауни з повіями. Година послуг дівчат легкої поведінки коштувала 500-600 гривень, з яких половину суми належало організаторам. «Працювали» у закладі  мешканки обласного центру, віком від 22 до 30 років. Жінкам інкримінували вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 302 (звідництво для розпусти, вчинене з метою наживи) Кримінального кодексу України.

Місяцем раніше було повідомлення про те, що поліцейські викрили мешканку Кропивницького, яка займалася сутенерством. Жінка працювала в сауні, де і влаштувала місце розпусти. Завітавши до закладу, клієнти могли отримати послуги сексуального характеру дівчат-повій за визначену суму коштів.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*