Важливо

“Чорні металісти” дісталися до мосту над залізницею у Кропивницькому

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Фото: Андрій Максюта

Сьогодні, 2 жовтня, “чорні металісти” серед білого дня почали розбирати металеву огорожу мосту на провулку Об’їздному у Кропивницькому прямо над залізничною колією.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише начальник спецінспекції Кропивницького Андрій Максюта, повідомляє Перша електронна.

Невідомі піднімали домкратом основу огорожі і вибили секції металу. Домкрат залишили на місці події. Є сліди того, що працювали у даному місці тривалий час. Зараз там зняті цілі секції металевої огорожі, а також вирвані кріплення і сліди від зрізів.

На місці працює поліція.


Нагадаємо, неподалік Кропивницького розкопали захоронення радіоактивного металобрухту.

Як виявилося, екскаватор, який правоохоронці затримали на місці, належить головному інженеру комунального підприємства “Універсал 2005” Ігорю Тюріну.

Питанням подальшої долі займаються на державному рівні. Частину з них хотіли вивезти у Чорнобильську зону.  Крім того, рівень радіації лише у певних точках перевищує норму. А державна інспекція ядерного регулювання України класифікувала подію 13 липня, як таку, що має всі ознаки радіаційної аварії.

15 серпня на засіданні адмінкомісії міської ради Кропивницького мали розглядати протокол спецінспекції щодо незаконних земельних робіт в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище” неподалік Кропивницького.  Ігор Тюрін прийшов на комісію з адвокатом, який клопотав дати їм можливість ознайомитися з протоколом, який на нього склав спецінспектор. Оскільки вони мають на це повне право, згідно адмінкодексу, розгляд протоколу перенесли на наступне засідання комісії.

5 вересня адміністративна комісія міської ради Кропивницького оштрафувала одного з фігурантів розкопок радіоактивного металу в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище”. Євген Жолобов отримав максимальну за санкцією статті суму штрафу – 1360 грн.

А вже 7 вересня забруднений Цезієм-137 металобрухт знову почали розкопувати. Цього разу – не екскаватором, а лопатами. Копачів тоді затримали на місці.

Адмінпротокол складений кропивницькою спецінспекцією на власника екскаватора Ігоря Тюріна розглядала адмінкомісія селищної ради.

Згодом адмінсправу щодо Ігоря Тюріна – власника екскаватора, яким проводили незаконні земельні роботи неподалік Кропивницького в глиняному кар’єрі “Веселівське родовище”, закрили.

Окрім того, за повторне розриття радіоактивного металу двоє кропивничан отримали максимальний штраф.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до “Чорні металісти” дісталися до мосту над залізницею у Кропивницькому

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*