Важливо

У Кропивницькому затримали на хабарі спеціаліста обласного військкомату

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© informator.news

У Кропивницькому СБУ спільно з прокуратурою затримали спеціаліста фінансового відділу Кіровоградського обласного військкомату. Він нібито вимагав 10,5 тис. грн з призовника за непризов до лав Збройних сил України.

Про це повідомляє ГО “Центральноукраїнський антикорупційний офіс” за інформацією з власних джерел.

“Учора ввечері відділом К УСБУ в Кіровоградській області спільно з прокуратурою області був затриманий спеціаліст фінансового відділу Кіровоградського обласного військомату при отриманні неправомірної вигоди в 10,5 тисяч гривень. Працівник військомату вимагав кошти з призовника за не призов до лав Збройних сил України. В даний час тривають слідчі дії, за словами джерела, встановлюється зокрема причетність інших осіб”, – йдеться у повідомленні ГО “Центральноукраїнський антикорупційний офіс” у соцмережі Фейсбук.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*