Важливо

У Знам’янці на привокзальному ринку знайшли немовля, загорнуте у целофанову торбу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

У Знам’янці на ґанку магазину на привокзальному ринку знайшли немовля, загорнуте у целофанову торбу.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Небайдужі одразу викликали поліцію та швидку. Поки медики їхали, маля по черзі гріли на руках продавці з яток привокзального ринку. Новонароджену дівчинку терміново відвезли до лікарні.

Новонароджена знайда сама дихає, тримає тепло і з задоволенням їсть суміш із пляшечки. Про те, що зголодніла, сповіщає вимогливим плачем на все відділення Знам’янської лікарні. Медики назвали її Марія Знам‘янська.

Марія відразу стала улюбленицею акушерок. Вони носять маля на руках, гойдають і співають колискові. Взагалі все те, чого не схотіла робити біологічна матір дівчинки. Медики кажуть, за результатами обстеження Марія цілком здорова.

Пакет із немовлям стояв на сходах біля ятки з ветеринарними товарами. Це була звичайна целофанова торба, на яку навіть не звертали уваги перехожі. У середину зазирнув син прибиральниці, який наприкінці робочого дня допомагав жінці наводити лад на привокзальному ринку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Знам’янці на привокзальному ринку знайшли немовля, загорнуте у целофанову торбу

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*