Важливо

Від африканської чуми свиней на Кіровоградщині помирають дикі тварини

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

4 лютого на території Гурівської сільської ради Долинського району було знайдено труп дикого кабана. Завдяки оперативному реагуванню працівників державної лісової охорони та представників Держпродспоживслужби вже на ранок 6 лютого стали відомі результати лабораторного аналізу відібраного матеріалу загиблої тварини. Вони свідчать про те, що у тварини відсутня ДНК вірусу африканської чуми свиней.

6 лютого за результатами проведених досліджень підтверджено захворювання свійських свиней на африканську чуму в приватній садибі села Грузьке Кіровоградського району. Єгерською службою спільно з представниками лісового господарства здійснюються посилені обстеження мисливських угідь району.

Лісова охорона спільно з користувачами мисливських угідь, як і в попередні роки, продовжуватиме вести необхідні спостереження за клінічним станом диких свиней.

За дорученням Держлісагентства України та обласної державної адміністрації Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства постійно здійснюються заходи щодо запобігання занесення збудника африканської чуми свиней у мисливські угіддя області. Щоденна робота по спостереженню за дикими кабанами ведеться 200 єгерями користувачів мисливських угідь.

За результатами проведених у 2016 році 8680 спостережень за клінічним станом диких кабанів в одному випадку було виявлено п’ять трупів диких кабанів. Це сталося на території мисливських угідь Деріївського мисливсько-рибальського господарства Українського товариства мисливців та рибалок. Захворювання на африканську чуму в даному випадку було підтверджено. Лісова охорона спільно з єгерською службою, зі свого боку, вживають необхідних заходів, щоб запобігти поширенню збудника цієї небезпечної хвороби.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*