Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /var/www/persha/persha.kr.ua/wp-config.php on line 97
Березкін вийшов із Партії регіонів – Перша електронна газета – Новини Кіровоградщини
Важливо

Березкін вийшов із Партії регіонів

Народний депутат України від 100-го округу в Кіровоградській області Станіслав Березкін прийняв рішення про вихід з фракції Партії регіонів у Верховній раді. Відповідна заява буде оголошена 21 лютого 2014 року на черговому пленарному засіданні ВР.

Про це він повідомив Першій електронній.

«В Україні відбувається масове кровопролиття. Межу перейдено. Загинули сотні людей, загинув мій земляк із Бобринця Віктор Чміленко. Тисячі поранених, країна охоплена полум’ям народного повстання. В цій ситуації залишатися осторонь неможливо. Я неодноразово заявляв про свою позицію щодо недопущення кривавих подій і застосування сили проти людей, які мають право на висловлення власних поглядів… Але мої слова, як і слова мільйонів українців, залишилися непочутими. Партія регіонів відмежувалася від подій і не взяла на себе відповідальність за країну. Тому я прийняв рішення вийти з партії регіонів та фракції ПР у ВР», — сказав Станіслав Березкін.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*