Олександрійські боксери стали переможцями турніру

В Олександрії з 30 січня по 1 лютого проходив ІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів та дорослих, присвячений пам’яті Скічка Олексія Омеляновича.

У турнірі взяли участь близько 165 учасників з 12 міст України, повідомляє сайт міськради.

За результатами змагань, які відбувалися у ДЮСШ №2, серед олександрійських спортсменів переможцями стали: в категорії «юніори» – Вадим Балуба, Акім Чорнобривець, Стів Карпенко, Костянтин Фоменко; в категорії «молодь» – Костянтин Соколов, Дмитро Гайовий; серед найстарших, в категорії «чоловіки» – Іван Ребер, Тарас Неудачін.

Усі спортсмени, які вибороли призові місця, нагороджені медалями, кубками, грамотами та цінними подарунками.

За кількістю переможців Олександрія посіла перше місце, м. Умань – друге, м. Комсомольськ – третє місця.