Важливо

Завтра у Кіровограді молодь з усієї України обговорюватиме проблему корупції у вишах (АНОНС)

26-28 лютого 2016 року в Кіровограді відбудеться перший Студентський антикорупційний форум. Форум є всеукраїнським та організований ініціативною групою студентів, за підтримки Кіровоградської міської ради. Захід є неполітичним, у ньому візьмуть участь понад 120 студентських активістів з усієї України, які обговорять поточну ситуацію з корупцією у вищих навчальних закладах, ознайомляться з успішними антикорупційними кампаніями та напрацюють механізми боротьби з корупцією в майбутньому.

Як повідомили Першій електронній організатори, з 291 анкет на конкурсній основі було обрано лише 120.

Перший день форуму відбудеться на Радіозаводі – 26 лютого о 10.00, другий – у КДПУ ім. В. Винниченка, третій – у приміщенні Кіровоградської міськради.

У якості експертів на Форум запрошені як представники державних установ по боротьбі з корупцією (НАБУ, антикорупційна прокуратура, комітет ВРУ з питань запобігання і протидії корупції тощо), так і представники неурядових організацій, що займаються діяльністю, спрамованою на боротьбу з корупцією, студентські правозахисники та інші. Реєстрація триватиме до 19 лютого включно. До участі запрошуються керівники органів студентського самоврядування, студентські активісти та представники неурядових організацій. Також на Форум запрошуються представники ЗМІ.

 Результатом Форуму стане створення національної студентської антикорупційної платформи та ухвалення резолюції Форуму.

Детальніше про Форум можна дізнатися в офіційних пабліках: facebook.com/antikor.forum та vk.com/antikor.forum


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*