Важливо

Наступного року в Кіровограді “освіжать” сквер та пам’ятник Жертвам Чорнобиля (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні зранку, 9 грудня, у Кіровограді біля памятника Жертвам Чорнобиля відбулася нарада щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Нараду проводив заступник Кіровоградского міського голови Сергій Колодяжний.

Чиновники міськради обговорили з представниками чорнобильських спільнот організаційні питання щодо проведення заходів до Дня вшанування.

“14 грудня о 10 годині біля пам’ятника Жертвам Чорнобиля відбудеться покладання квітів. Наразі ми з чорнобильцями обговорили деталі проведення дня вшанування. Від представників чорнобильських організацій лунала ініціатива провести невелику реконструкцію пам’ятника до 30-ої річниці ліквідації аварії на ЧАЕС, яку ми відзначатимемо в наступному році. Міська влада підтримала таку пропозицію”, – розповів кореспонденту Першої електронної газети заступник Кіровоградского міського голови Сергій Колодяжний.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*