Важливо

Кіровоградскі поліцейські подружилися з вихованцями дитбудинку (ФОТО, ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградські поліцейські взяли під опіку вихованців дитячого будинку «Барвінок». Таке рішення було прийнято з ініціативи правоохоронців. Не відкладаючи добру справу на потім, працівники підрозділу карного розшуку Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, подарували дітям плазмовий телевізор. Про це редакції сайту Перша електронна газта повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції області.

Вручити подарунок до закладу прибув заступник начальника ГУНП в області – начальник кримінальної поліції Олександр Скляревський та начальник карного розшуку Володимир Хвостов. Зустріч відбулася в другій половині дня, коли діти повернулися зі школи.

Серйозно і дещо напружено дітлахи деякий час дивилися на своїх гостей, та коли між ними зав’язалася розмова, певний градус напруги остаточно зник.

– Сьогодні ми з вами бачимося вперше, та я впевнений, що надалі зустрічатимемося частіше. Ми тут, щоб запропонувати вам свою підтримку, турботу і дружбу. Сподіваюся, що із задоволенням будемо бачитися на свята, організовуватимемо цікаві подорожі, екскурсії, спортивні змагання. Усе це для того, щоб ви почувалися щасливішими, – сказав Олександр Скляревський.

Вже за кілька хвилин діти розповідали поліцейським про свої захоплення, ділилися планами на найближче майбутнє. Олександр Васильович запросив двох хлопчаків, що захоплюються футболом, взяти участь у тренуваннях відомчої футбольної команди Нацполіції області.

Час відведений для зустрічі як для господарів, так і для гостей сплинув як одна мить. Оперативники повернулися до виконання своїх службових завдань, задоволені діти ділилися між собою приємними враженнями. А вони таки лишилися дуже хорошими, адже про наступну зустріч нові друзі вже встигли домовитися.

– І до того наш заклад відвідували правоохоронці. Профілактична робота з дітками безумовно важливий аспект виховання. Лекції повинні відбуватися в усіх без винятку подібних закладах, бо мають позитивний вплив. Та сьогодні поліцейські прийшли до нас зовсім не тому. Вони запропонували дітям свою підтримку та дружбу. Це та увага, яка так необхідна для них, – запевняє директор комунального закладу «Дитячий будинок «Барвінок» Ольга Гречишкина. – Дякуємо цим людям.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*