Важливо

На Кіровоградщині з батьків дошкільнят незаконно стягували плату за харчування

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура поновила права 92 вихованців дошкільних закладів області.

Ювенальними прокурорами Кіровоградщини упродовж поточного року проведено ретельне вивчення стану стягнення батьківської плати за харчування в дошкільних закладах та вжито заходів прокурорського реагування на усунення виявлених порушень, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Зокрема, до суду подано 7 позовів про визнання незаконними дій сільських рад щодо стягнення плати за харчування дітей та не звільнення пільгових категорій дітей від внесення відповідної плати.

Таким чином, за втручання прокуратури поновлено права 92 дітей на харчування, які виховують в дошкільних закладах області. Крім того, повернуто на користь пільгових категорій сімей плату, в розмірі 4 тис грн, яку вони вносили за харчування в дитячих садках внаслідок порушення адміністрацією закладу порядку встановлення відповідної плати.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*