Важливо

Кіровоградщина: учасників АТО та переселенців фінансово підтримуватиме Данія (ФОТО)

Кіровоградщина може розраховувати на датську фінансову підтримку програм соціального захисту переселенців та учасників АТО

Про це повідомляє сайт Кіровоградської ОДА
Заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук зустрілася з представниками Червоного Хреста киянками Ганною Бойсюк та Леонорою Кадом і Мадзом Оскаргаардом, який представляє Данію. Під час зустрічі обговорювалися питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин.
Наразі Данія формує бюджет підтримки України і в рамках програми Червоно Хреста соціально-психологічної реабілітації сімей-переселенців та учасників АТО на фінансову допомогу може розраховувати і Кіровоградщина. Наша область плідно співпрацює з регіональним відділенням Червоно Хреста саме в плані допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також родинам загиблих учасників АТО, мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців, цей досвід високо оцінили в центральному офісі організації, саме тому Кіровоградщина й потрапила до переліку регіонів, які можуть розраховувати на фінансову допомогу в рамках зазначеної програми.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*