Важливо

Новий прем’єр Канади готовий розглянути виключення Росії зі SWIFT

Liberal leader Justin Trudeau walks on the tarmac after arriving in Saint John, New Brunswick, October 17, 2015. Canadians will go to the polls in a federal election on October 19. REUTERS/Chris Wattie

Під час виборів до місцевого Канади Конгрес українців Канади розіслав усім кандидатам у депутати анкету, попросивши їх публічно заявити про свою позицію з питань, що мають відношення до України. Також перед виборами Конгрес українців Канади зустрівся з усіма лідерами партій, в тому числі і з новим прем’єром Джастіном Трюдо.

Пише Медіапортал української діаспори.

Про деталі розмови “Голосу Америки“ розповів Орест Закидальський з Конгресу українців Канади.

Джастін Трюдо

“Одна зі справ, яку ми піднімали з паном Трюдо, це можливе виключення Росії з системи SWIFT. Пан Трюдо казав, що Ліберальна партія готова це питання розглянути з міжнародними партнерами Канади”, – сказав Закидальський.

Друге питання – це навчання  українських військових канадськими інструкторами. Пан Трюдо і Ліберальна партія з самого початку  їх підтримували, коли вони були вперше запроваджені, і будуть підтримувати надалі.

Закидальський стверджує, що українці в Канаді зможуть швидко і легко налагодити настільки ж плідні відносини з новим урядом, які у них були з урядом попереднім.

Нагадаємо, серед переможців парламентських виборів у Канаді є і представники місцевої української громади.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*