Важливо

Учні Кіровограда можуть отримати шанс на безкоштовне навчання в США

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

12 вересня 2015 року о 9:00 учні Кіровограда та області  зможуть випробувати свої сили і позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)». Тестування відбудеться в НВК «Кіровоградський Колегіум» за адресою: м. Кіровоград, вул. Володарського, 25.

FLEX – це програма культурного обміну старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється  організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».

За 23 роки роботи в Україні випускниками FLEX стали більше 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 –  учні з обмеженими фізичними можливостями.

До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 1999 по 15 липня 2001 року та володіють англійською мовою.

З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на нашому сайті: www.americancouncils.org.ua).

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.02.1998 по 15.07.2001 та навчаються в 8-11 класах. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво “American Councils” для створення належних умов тестування.

З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на нашому сайті: www.americancouncils.org.ua).

«Сьогодні у багатьох є можливість побувати у Сполучених Штатах Америки, але слід  пам’ятати, що  туристичні подорожі відкривають лише туристичну Америку», – пояснює Бред Міллер, директор програми FLEX  в Україні. Програма FLEX дозволяє учаснику дізнатися про США «з перших рук», більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах протягом навчального року.

Детальнішу інформацію щодо цієї програми, дат та місця проведення тестування можна дізнатися  за телефонами : (044)  289-39-52/53/77/78;  e-mail: flex@americancouncils.org.ua; або на сайті www.americancouncils.org.ua

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*