Важливо

На Кіровоградщині на березі річки незаконно будується сховище аміаку

Прокуратурою Гайворонського району розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного будівництва на території с. Соломія бази для зберігання зрідженого аміаку.

За словами прокурора Гайворонського району Максима Кобзаренка, відомості до Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено за ч.3 ст.197-1 (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці) КК України.

«В ході слідства встановлено, що місцеве підприємство за відсутності дозволу на будівництво та декларації про початок будівельних робіт здійснює будівництво споруд зі зберігання зрідженого аміаку на території с. Соломія, неподалік мальовничих місць біля річки Південний Буг. До того ж, землею під указаним об’єктом будівництва підприємство користується на підставі не зареєстрованого договору оренди земельної ділянки, який укладений сільським головою строком на 1 рік за відсутності обов’язкового рішення сесії сільської ради про виділення землі,» – розповідає прокурор району.

Досудове розслідування, що проводиться органами внутрішніх справ за процесуального керівництва прокуратури, наразі триває. Разом із тим, прокурор району звернувся в господарський суд з позовною заявою про визнання недійсним договору оренди землі та зобов’язання підприємства за власний рахунок знести об’єкт самочинного будівництва і приведення земельної ділянки у придатний до використання стан, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*