Важливо

Переможці конкурсу міні-грантів від ГО «Територія успіху» отримають фінансування

Цього літа ГО «Територія успіху» проводила конкурс на отримання міні грантів для регіональних громадських організацій та ініціативних груп, що працюють на розбудову демократії в Україні. Конкурс подарував унікальну можливість осередкам громадянського суспільства в невеликих містах Кіровоградської та Черкаської області отримати фінансову підтримку своєї роботи в сумі гранту від 45 до 90 тисяч гривень.

Як повідомили Першій електронній в “Території успіху”, загалом рішенням комісії було підтримано 10 проектів.

Переможці сьогодні, 27 серпня приїхали в Кіровоград для того, щоб отримати всі необхідні знання і настанови для успішної реалізації своїх проектів. Куратори з ГО «Територія  успіху» підготували для своїх грантерів установчу тренінгову сесію, під час якої вони навчаться як управляти проектами, як здійснювати моніторинг та оцінку проектів як здійснювати фінансовий менеджмент проекту . За підсумками тренінгу після доопрацювання грантерами будуть підписані угоди між грантерами і ГО «Територія успіху» про співпрацю і фінансування.

Нагадаємо,  конкурс проводився в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*