Важливо

У Кіровоградському госпіталі пройшли лікування понад 1500 поранених воїнів АТО

Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни є базовим закладом для надання медичної допомоги учасникам бойових дій в тому числі учасникам антитерористичної операції, що брали участь у військових діях на Сході України. Наразі лікування прошли більш ніж півтори тисячі поранених.

Про це Першій електронній повідомили в госпіталі.

За період проведення АТО в лікувально-профілактичних закладах області пройшли лікування понад 1500 військовослужбовців, з них: понад 300 поранених та травмованих, в тому числі в Кіровоградському обласному госпіталі – 487 осіб.

Адміністрацією закладу налагоджено співпрацю з командуванням та медичними частинами військових підрозділів збройних сил України в питаннях взаємодії щодо евакуації, переводу та  організації медичної допомоги пораненим.

Окрім того, на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни працює Центр психологічної реабілітації учасників АТО «КОМ-ПАС». В госпіталі введено 2 додаткові штатні посади практичних психологів з забезпеченням відповідного фінансування. Психологічну допомогу в центрі отримали понад 400 осіб.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*