Студентська збірна України поступилася на Всесвітній Універсіаді

5 липня студентська збірна України, у складі якої виступає півзахисник «Зірки» Ігор Загальський, провела свій другий матч на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка проходить у південнокорейському місті Кванджу. Цього разу суперником підопічних Володимира Лозинського була команда ПАР.

Початок зустрічі був за українцями, які за допомогою Антона Котляра, вихованця кіровоградського футболу, вийшли вперед у рахунку на 13-й хвилині гри. Проте під завісу першого тайму південноафриканці зуміли відновити паритет, забивши м’яч у «роздягальню». Мабуть, цей гол надломив гравців нашої збірної, і у другому таймі Юрчук ще двічі діставав м’яча із сітки власних воріт. Дубль на свій рахунок записав Джермейн Нквана.

В іншому матчі Франція розписала «мирову» з мексиканцями 1:1 і з чотирма очками очолила квартет «В». Україна і ПАР мають в своєму активі по три пункти. Саме з лідерами групи «синьо-жовті» зіграють 7 липня.

Україна – ПАР – 1:3 (1:1).