«Зірка» провела товариський поєдинок

Сьогодні у Новомосковську «Зірка» провела четвертий товариський поєдинок в міжсезоння. Суперниками наших футболістів був молодіжний склад дніпропетровського «Дніпра».

Гравці «Зірки» врахували результат вчорашньої гри і максимально надійно зіграли в обороні, не припускаючись помилок. Натомість і суперникам розгулятися підопічні Сергія Лавриненка не давали, контролюючи м’яч і створюючи моменти. Із них у першому таймі вони реалізували два і цього виявилося достатньо для підсумкової перемоги. Рахунок на 26-й хвилині потужним ударом з-за меж штрафної зони відкрив Андрій Мостовий.

Другий гол у воротах наших суперників побував перед свистком на перерву, а його автором став Роман Локтіонов, який вчасно зорієнтувався у карному майданчику після подачі кутового і головою подвоїв перевагу кіровоградців.

Реалізувати свої моменти в другому таймі жодній із команд не вдалося. Свисток арбітра зафіксував перемогу кіровоградців 2:0.

Наступний спаринг «Зірка» проведе 8 липня у Кривому Розі проти «Гірника».

«Дніпро» (Дніпропетровськ) (U-21) – «Зірка» (Кіровоград) – 0:2 (0:2).