Важливо

Учасникам АТО Кіровоградщини радять ставати в чергу на житло (ФОТО)

Кіровоградські військові повинні стати на облік, щоб отримати житло, на добудову якого оголошено тендер.

Під час візиту до Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни голова державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко говорив із пораненими АТОвцями про їх проблеми із отриманням пільг.

Серед поранених був військовий із Черкас, який несе службу у 3-му окремому полку спеціального призначення. Чоловік розповів, що народився у Черкасах, де має дружину і дитину. Власної квартири не мають: чоловік прописаний у своїх батьків, а дружина із дитиною – у своїх. Артур Дерев’янко порадив обов’язково стати в чергу на отримання квартири саме тут, на Кіровоградщині, де він несе службу: “Поки ви лікуєтесь, нехай дружина займеться питанням житла”, – звернувся до пораненого голова служби.

Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко зазанчив, що місяць тому оголошено тендер на побудову семидесятиквартирної секції для військових: “І це означає, що до початку опалювального сезону у Кіровограді буде 70 квартир. Здійснювати розподіл буде військовий комісар, начальник гарнізону, згідно з чергою на тримання квартири”.

Окрім того, на території області відбуваються перебудови гуртожиків на житлові комплекси: “Наприклад, у Новгородці колишній гуртожиток місцевого ПТУ за кошти Європейської спільноти перебудовується на житловий будинок для вимушених переселенців. На Кіровоградщині немає стільки переселенців, щоб заповнити усі квартири. Тому я впевнений, що житло буде розподілено і на учасників АТО”, – додав Сергій Коваленко.

Читайте також:Кіровоградщина виграла грант Євросоюзу на створення умов для проживання переселенців


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*