Важливо

Юний кіровоградський комік «підірвав» київську публіку (ФОТО, ВІДЕО)

Перший кіровоградський stand up вечір викликав чималий резонанс не лише серед жителів нашого міста. Стаття про те, як жартували в Кіровограді, привернула увагу ініціаторів київського арт-проекту «UKRFISHKA-клюб» Сергія Сковронського та Тетяни Білоконь. Особливо зацікавив їх Кіра Кенобі – хлопець, який не соромиться жартувати про все, що бачить: романтичні стосунки, перли «майстрів фотошопу», зв’язок між кредитами та пожежами в банку. Журналіст Першої електронної газети Євген Манженко, який часто виступає на подібних заходах в столиці, допоміг їм «знайти один одного».

Вже за десять хвилин у мережі з’явилось повідомлення про те, що 1 липня, на київському вечорі в стилі stand up виступить спеціальний гість – кіровоградський комік Кіра Кенобі.

«Довго не вагаючись, я пристав на пропозицію Сергія Сковронського і наступного дня вже був у столиці. Глядачів прийшло не так небагато (близько 20 людей), але атмосфера мені сподобалась – було справді затишно. Публіка класно сприймала жарти, та й після виступу чимало людей захотіло сфотографуватись зі мною. Це було трохи неочікувано. Я вдячний організаторам, які дуже добре мене прийняли. Загалом, вони шукають тих, у кого є почуття гумору. До того ж, позитивом є те, що організатори готові співпрацювати з людьми з інших міст», – розповідає Кіра.

Сергій та Тетяна вже запросили хлопця на наступні творчі вечори: як тільки комік матиме достатню кількість жартів для виступу, його радо зустрінуть у столиці.

А наступний виступ Кіри Кенобі можна буде побачити під час кіровоградського стендапу, який відбудеться 9-го липня, в клубі “Распутін”.

Відео виступів Кіри Кенобі в Києві можна переглянути тут.

Вікторія Гапоненко для Першої електронної газети


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*