Важливо

День захисту дітей кіровоградці відзначили із фіксиками (ФОТО)

Сьогодні, 1 червня, у Кіровограді відзначили міжнародний День захисту дітей. Біля Кіровоградської обласної філармонії Центр дитячої та юнацької творчості зібрав школярів міста на розвиваючі ігри.

Гостями свята стали фіксики. Яскраві винтики провели з кіровоградцями зарядку та пограли на уявних музичних інструментах. “Фіксики це мій улюблений мультик, – розповіла Першій електронній шестирічна Соня. – Вони маленькі, прикольні  і дуже розумні. Тепер не тільки мультик подивилась, а й погралась із фіксиками”.

Окрім того, діяв Дитячий майданчик, да проводились різноманітні майстер-класи: аплікації, художній розпис, ліплення із солоного тіста, виготовлення квітів у техніці квілінг.

У чарівному конвертику здійснення мрій кожен гість свята міг залишити ладоньку зі своїм бажанням. На кольоровому клаптику паперу діти лишали свої мрії. Як і більшість українців, діти мріють про мир. Маленька Світланка поділилась своєю мрією: “Я написала, що хочу, щоб мій братик повернувся живим із війни у нас був мир”.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*