Як закінчився матч «Зірка» – «Геліос» (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні в рамках 25-го туру Першої ліги, кіровоградська «Зірка» приймала харківський «Геліос». Забитих голів у цьому матчі глядачі так і не дочекалися. Поєдинок завершився з рахунком 0:0.

Як повідомляє кореспондент Першої електронної, у першому таймі гравці «Зірки» могли щонайменше двічі вразити ворота харків’ян. Хороші моменти для взяття воріт були у Олексія Чичикова, Артема Щедрого та Бориса Баранця.Утім, забити бодай м’яч, господарі не змогли.

У другому таймі глядачі побачили менше гострих епізодів, аніж у першому. Гра переважно точилася у центрі поля. І все ж, на заключних хвилинах матчу кіровоградці могли вирвати перемогу. Та після того, як Олексій Чичиков пробив головою, м’яч зрадливо пролетів поруч зі стійкою. Отож, підсумок протистояння – 0:0.

І вже у наступному турі «Зірка» на виїзді зіграє проти ФК «Олександрія».