Кіровоградська велосипедистка перемогла у ІІ етапі Кубка України

У Кіровограді пройшов ІІ етап Весняного Кубку України в багатоденній велосипедній гонці та відкритий чемпіонат Кіровоградської області з велосипедного спорту, присвячений Дню космонавтики. У престижних змаганнях взяли участь 186 спортсменів із 29 команд.

Кіровоградська велосипедистка Олена Гуцан стала переможницею другого етапу Кубку України, а інша наша спортсменка Олена Демидова виборола дві бронзові медалі, повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями Міністерства молоді та спорту України.

КІРОВОГРАДСЬКА ВЕЛОСИПЕДИСТКА ОЛЕНА ГУЦАН – ПЕРЕМОЖНИЦЯ ІІ ЕТАПУ КУБКА УКРАЇНИ

В обласних змаганнях учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» вибороли високі місця. Ксенія Федотова завоювала дві золоті нагороди, Марина Пономаренко виборола дві бронзові нагороди, Ангеліна Філєва стала третьою, Владислав Шутко завоював срібну та бронзову нагороди, Тетяна Бузько виборола срібну та дві бронзові медалі.