Важливо

Кіровоградщина долучилася до «Відкритого світу»

Сьогодні у Кіровоградському ліцеї № 8 освітяни області знайомилися з умовами проведення другого етапу Національного проекту зі створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі – «Відкритий світ».

Проект реалізується за ініціативи Президента України Віктора Януковича Державною агенцією з інвестицій та управління національними проектами, за активної підтримки Міністерства освіти і науки України.
Головна мета «Відкритого світу» – виведення вітчизняної освітньої системи на якісно новий, світовий рівень – завдяки впровадженню сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі.

У рамках реалізації першого етапу Проекту у 54-х школах України було встановлено сучасне цифрове обладнання та широкосмуговий Інтернет. Серед переможців – два загальноосвітніх заклади області: Олександрійський ліцей інформаційних технологій та Кіровоградський природничо-економіко-правовий ліцей №8.

Відповідно до затвердженого Президентом Національним планом дій на 2013-й рік вже до кінця нинішнього року, у рамках реалізації другого етапу проекту «Відкритий світ», до широкосмугового Інтернету буде підключено 2 тисячі шкіл України, встановлено новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, зокрема, сучасні комп’ютери та цифрові лабораторії. До кінця 2015-го року до «Відкритого світу» планується долучити усі загальноосвітні заклади держави.

Як відзначила заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух, обласна влада докладатиме максимум зусиль для того, щоб на високому рівні забезпечити реалізацію на Кіровоградщині ініціатив Президента з впровадження інноваційних технологій в освітній галузі.

«Успішна реалізація проекту «Відкритий світ» на території області дозволить широко впроваджувати новітні інформаційні та комп’ютерні технології в освітній та інших сферах життя, сприятиме піднесенню інтелектуального та економічного потенціалу нашого регіону, інтеграції освітньої системи у загальноєвропейську», – наголосила посадовець.

За матеріалами сайту КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*