Кіровоградська «Зірка» провела двосторонню гру перед виїздом

Сьогодні кіровоградська «Зірка» провела чергове тренування та двосторонню гру перед виїздом на заключний навчально-тренувальний збір до Нікополя.

У поєдинку, який пройшов у складах 9 на 9 і тривав 2 тайми по 40 хвилин, Сергій Лавриненко задіяв всіх гравців, які є у заявці «Зірки», в тому числі новачків, з якими клуб підсилився у зимове міжсезоння. Продовжує відновлюватися після травми лише Олександр Кочура.

Гра пройшла за повної переваги умовних червоних, які вже після першого тайму були попереду з рахунком 4:0. Лік своїм м’ячам відкрив молодий перспективний півзахисник, гравець «Зірки-2» Сергій Керножицький, який в підсумку відзначився двічі. Окрім того варто відмітити і два голи іншого новачка «Зірки» Романа Бочака.

У другому таймі гра вирівнялася, але переваги першого тайму “червоним” для підсумкової перемоги вистачило.

Завтра о 8:30 футболісти «Зірки» вирушають до Нікополя на третій заключний навчально-тренувальний збір. 2 березня команда Сергія Лавриненка проведе перший спаринг із «Енергією» з Нової Каховки. Загалом у Нікополі кіровоградці проведуть три товариські гри.