Впевнена перемога “Зірки” над “Полтавою” (ВІДЕО)

Друга гра на Кубку Віктора Пожечевського принесла чергову перемогу з розгромним рахунком «Зірці».

Вчора, 7 лютого, кіровоградські футболісти з рахунком 3:0 завдали поразки господарю – «Полтаві».

Авторами першого голу стали новачки команди: Лупашко виконав передачу з глибини поля, на яку відгукнувся Локтіонов. Роман увійшов до штрафної, обіграв воротаря і на 22-ій хвилині відкрив рахунок. Другого голу чекати довелося недовго. За шість хвилин Локтіонов вже був у ролі асистента. Пройшовши флангом він зробив простріл на Загальського, який свого моменту не змарнував.

Потроїли перевагу підопічні Сергія Лавриненка у другому таймі. Третє взяття воріт теж не обійшлося без Романа Локтіонова, якого сміливо можна назвати героєм матчу у складі «Зірки». Фланговий прохід нападника нашої команди із подальшим прострілом у штрафний майданчик суперника у підкаті замкнув Чичиков, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

10 лютого, у третьому турі, футболісти «Зірки» зіграють із «Нафтовиком-Укрнафтою».