Важливо

Чи почують депутати міськради прохання дитини про допомогу?

Кілька місяців тому Перша електронна газета писала про семирічного Данилка Ященка, якому лікарі поставили жахливий діагноз – прогресуюча м’язова дистрофія. Маленький жвавий хлопчик чахне з кожним днем. Йому важко самотужки рухатись. Він не може бігати і гратися з іншими дітьми. А найбільше Данилко мріє навчитися кататися на велосипеді. Та ця мрія не стане реальністю, якщо хлопчик не вилікується.

Щоб вижити, дитині потрібно пройти довгий курс лікування. Зрозуміло, що у звичайної сім’ї з Кіровограда, коштів на це немає. Батьки використали всі свої заощадження. Їм допомагали і родичі, й сусіди, й небайдужі українці.

На один курс терапії потрібну суму таки вдалося назбирати. Але хвороба Данилка потребує тривалого лікування. Тоді батьки вирішили звернутися за допомогою до депутатів Кіровоградської міської ради – усім надіслали однакові листи з розповіддю про хлопчика.

На дитяче горе відгукнулося лише двоє народних обранців – сказали, що виділять якусь суму напередодні від’їзду Данилка до Ізраїлю. Усі інші на чуже горе поки що не відреагували.

На випадок, якщо депутати з якихось причин не отримали надіслані їм листи, Перша електронна газета публікує їх текст (без виправлень та редагування):

“Батьки Данила Ященка звертаються до Вас із проханням допомогти врятувати їхнього сина від інвалідності. Данилко Ященко (2007 р.н.) народився здоровим, із 2-х років почав ходити до дитсадка. Та коли в 6,5 років пішов у перший клас, почав хворіти.

Хлопчикові стало важко підніматися східцями. Він періодично спотикався, падав і не міг самостійно піднятися. В київських інститутах нейрохірургії і педіатрії, акушерства та гінекології поставили діагноз «прогресуюча м’язова дистрофія». Інша назва – хвороба Дюшена. В Україні медицина проти такого діагнозу безсила.

Данилку прописали приймати анаболіки (гормони стероїдної групи, що стимулюють ріст тканин) та рекомендували двічі приїздити в інститут для профілактики.

Тим часом ми зібрали гроші і вирушили до Ізраїлю. Професори з Тель-Авіва та Єрусалима рекомендували Данилкові фізіо-, гідро- та іпотерапію. Таких процедур під керівництвом медичних працівників в Україні поки що не проводять. А для польотів до Ізраїлю для обслідування і проходження курсів навчання по цих процедурах необхідно щорічно до 15 тисяч доларів США.

Завдячуючи курсу процедур, який Данилко вже пройшов, йому стало значно легше. Хлопчик перестав стомлюватися, скаржитися на біль в ногах, навчився плавати, добре тримається в сідлі, катається на самокаті. Тобто результат є. Але потрібно підтримати м’язову силу дитини в такому стані якомога довше. А фінансові можливості нашої сім’ї невеликі.

Нещодавно у нас з’явилася надія. Вже проходить останні випробування препарат для лікування специфічної хвороби Данилка. Хлопчикові потрібно протриматися ще трохи”.

Дані відділення Приватбанку для перерахування благодійної допомоги:

для юридичних осіб
карта 5168 7420 1586 7306
код ОКПО отримувача 14360570
МФО банку 305299
код ОКПО банку 14360570
рахунок отримувача 292 448 2550 9100.

Для фізичних осіб
№ карти в гривнях 5168 7420 1586 7306
№ карти в доларах 5168 7420 6706 0149

Контактні телефони:
Ященко Маргарита Анатоліївна 050487 04 57;
Ященко Сергій Павлович 0955301295.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*