Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /var/www/persha/persha.kr.ua/wp-config.php on line 97
Кіровоградські дзюдоїсти привезли нагороди з Житомира – Перша електронна газета – Новини Кіровоградщини
Важливо

Кіровоградські дзюдоїсти привезли нагороди з Житомира

Дзюдоїсти ДЮСШ «Зірочка» обласного центру двічі сходили на п’єдестал Відкритого чемпіонату центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з дзюдо, що проходив у Житомирі.

Про це повідомляє «Дзюдо-Центр».

Наші спортсмени виступали серед юнаків і дівчат 2001-2002 р. н. Призерами змагань стали Ельнара Некрутенко і Рафік Ахмедов.

Ельнара у вагової категорії до 52 кг, а Рафік у вазі до 38 кг здобули бронзові нагороди.

Близьким до здобуття нагороди був Максим Чернов (32 кг), але, змагаючись за третє місце, він програв і завершив змагання п’ятим.

У командному заліку дзюдоїсти, які представляли Кіровоградську обласну організацію ФСТ «Україна», з 10 команд показали шостий результат. Причиною стала недоукомплектованість нашої команди: на татамі у Житомирі виходили лише сім дзюдоїстів ДЮСШ «Зірочка», тоді як командний залік проводився по 14 спортсменах.