«Ніка» перемогла у чемпіонаті області з дзюдо серед спортивних шкіл

У командному заліку серед дитячо–юнацьких спортивних шкіл перемогла обласна комплексна ДЮСШ «Ніка».

Про це повідомляє «Дзюдо-центр».

У чемпіонаті області з дзюдо серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (юнаки та дівчата 2002-2003 р.н.) взяли участь 80 юних спортсменів.

Переможцем командного заліку стала обласна комплексна ДЮСШ «Ніка» (м. Кіровоград). Друге місце за дзюдоїстами комплексної ДЮСШ міста Світловодська. Третій результат у заліку показали борці районної ДЮСШ з Малої Виски.

Чемпіонат відбувся у Кіровограді на базі комплексної ДЮСШ №3.

Переможці та призери індивідуальних змагань

Юнаки

вагова категорія 30кг:
І місце – Мойсеєнко Олександр (м. Мала Виска)
ІІ місце – Царственний Іван (м. Світловодськ)
ІІІ місце – Кірєєв Владислав (м. Світловодськ)
ІІІ місце – Макаренко Артур (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)

вагова категорія 34кг:
І місце – Барвинський Лев (м. Світловодськ)
ІІ місце – Мороз Василь (м. Світловодськ)
ІІІ місце – Свидецький Богдан (м. Олександрія)
ІІІ місце – Юсков Олександр (м. Світловодськ)

вагова категорія 38кг:
І місце – Рибін Станіслав (м. Світловодськ)
ІІ місце – Бішінтєєв Олександр (м. Мала Виска)
ІІІ місце – Альошин Роман (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІІ місце – Євдокімов Мирослав (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)

вагова категорія 42кг:
І місце – Середенко Ілля (м. Світловодськ)
ІІ місце – Куцокінь Кирило (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІІ місце – Овчаренко Ярослав (м. Олександрія)
ІІІ місце – Козак Артем (м. Кіровоград, КДЮСШ №3)

вагова категорія 46кг:
І місце – Талмазан Дмитро (смт. Смоліне, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІ місце – Мірошниченко Денис (м. Світловодськ)
ІІІ місце – Мусієнко Валерій (м. Світловодськ)
ІІІ місце – Квірквелія Іраклій (м. Кіровоград, КДЮСШ №3)

вагова категорія 50кг:
І місце – Мартиненко Степан (м. Олександрія)
ІІ місце – Ласка Ігор (смт. Компаніївка)
ІІІ місце – Снісар Руслан (м. Мала Виска)
ІІІ місце – Кірєєв Данило (м. Світловодськ)

вагова категорія 55кг:
І місце – Кравченко Владислав (м. Олександрія)
ІІ місце – Медведенко Олексій (м. Кіровоград, КДЮСШ №3)
ІІІ місце – Касаткін Ілля (м. Мала Виска)

вагова категорія +60кг:
І місце – Твердоступ Нікіта (м. Кіровоград, КДЮСШ №3)
ІІ місце – Батраков Євген (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)

Дівчата

вагова категорія 32 кг:
І місце – Моренченко Катерина (м. Олександрія)
ІІ місце – Прокол Галина (м. Мала Виска)
ІІІ місце – Шаповал Ілона (м. Олександрія)
ІІІ місце – Ковальова Анастасія (м. Мала Виска)

вагова категорія 36кг:
І місце – Павлова Вероніка (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІ місце – Сокуренко Вікторія (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІІ місце – Кухалішвілі Софія (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІІ місце – Красовська Ліна (м. Мала Виска)

вагова категорія 40кг:
І місце – Дубіна Крістіна (м. Кіровоград, ОКДЮСШ “Ніка”)
ІІ місце – Вівчарик Олександра (м. Мала Виска)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*