Важливо

Легендарного екс-ректора КДПУ пропонують нагородити почесною відзнакою

На засіданні виконкому Кіровоградської міської ради був погоджений проект рішення про нагородження Олега Поляруша відзнакою міської ради.

Нагородити відзнакою міської ради “За заслуги” І ступеня відомого літературознавця та ректора педагогічного університету, професора кафедри української літератури, кандидата філолгічних наук на сесії міської ради погодили члени виконавчого комітету за поданням відділу кадрової роботи. Нагороду пропонується вручити за вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти і науки України, формування інтелектуального потенціалу молоді, підготовку висококваліфікованих спеціалістів для регіону та з нагоди 75-річчя від дня народження.

Олег Євгенович протягом шести років працював у кіровоградському педінституті старшим викладачем, деканом, проректором, а з 1978 року чверть століття обіймав посаду ректора. За його керівництва невеликий провінційний вищий навчальний заклад  перетворився на потужний науково-педагогічний центр. Саме за його керівництва навчальний заклад отримав статус педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Олег Поляруш – відомий дослідник творчості О. Довженка та проблем сучасного літературного процесу, автор наукових робіт з цієї проблематики. Нагороджений орденами «Знак Пошани», «За заслуги» III ст.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*