Важливо

Дітям-сирітам повернули власне житло

Прокуратура м. Олександрії відстояла право власності трьох дітей-сиріт на житло.

Про це повідомили Першій електронній у прес-службі прокуратури Кіровоградської області. Зокрема, судом задоволено позов прокурора міста в інтересах двох дітей – сиріт про визнання права власності в порядку спадкування за законом на ½ частини житлового будинку з побутовими спорудами та земельну ділянку загальною вартістю майже 300 тис. грн. Вказане судове рішення за втручання прокурора реально виконано в максимально стислі строки – наразі діти вступили у володіння належним їм житлом.

Також  за принципової позиції прокурора вихованка благодійного Центру соціальної допомоги та реабілітації «Джерело життя» отримала свідоцтво про право власності на батьківське житло вартістю 100 тис. грн. В ході перевірки діяльності вказаного благодійного Центру встановлено, що адміністрацією установи не вживались заходи щодо документального підтвердження статусу неповнолітньої, як сироти, та реалізації її права на спадкове майно.

Загалом впродовж минулого та поточного років прокурорами Кіровоградщини захищено житлові та майнові права 17 дітей пільгових категорій. В їх інтересах заявлено позовів на загальну суму 650 тис. грн. Всі рішення суду реально виконані.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*