Важливо

Концерт для бобринецьких “кіборгів”

У Бобринці до дня святого Миколая волонтери з благодійного фонду “Перемога” організували патріотичний урок-концерту для воїнів Збройних Сил України, які перебували в короткій відпустці на батьківщині.

Благодійний фонд “Перемога” офіційно зареєстрований у вересні, неофіційно почав збирати допомогу для воїнів АТО ще влітку. Працівник “Нової пошти” Антоніна Горбанець, підприємці Анатолій Лінніков, Сергій Нікітюк, Олександр Вороний за цей час зібрали і передали бійцям у зону АТО десятки тон продовольства. Цього разу для земляків-воїнів, що приїхали у короткотермінову відпустку, на великій сцені Будинку культури провели концертну програму за сприяння відділу освіти та адміністрації районного Будинку культури. Представників влади, за словами одного з організаторів, волонтера Анатолія Ліннікова, у залі не було.

До масового заходу долучився і отець Віктор, священик Свято-Миколаївської церкви, який передав ладанки-обереги для наших захисників. У відповідь на вітання воїни, серед яких були і захисники Донецького аеропорту, передали землякам український прапор з написом “Бобринець”, привезений із зони бойових дій.

Фото Олександра Шабатіна

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*