Важливо

Новорічні дива від народного депутата Станіслава Березкіна (ФОТО, ВІДЕО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Діти завжди з нетерпінням чекають на зимові свята, новорічні чудеса та подарунки. Саме таке незабутнє свято для учнів початкових класів міських шкіл Новоукраїнки відбулося 17 грудня за ініціативи народного депутата Станіслава Березкіна в Новоукраїнському ЦПК «Ювілейний». 

Сюрпризом для діток стала вистава Кіровоградського лялькового академічного театру «Лисичка-сестричка та вовк-панібрат», а також новорічні солодкі подарунки.

Від імені Станіслава Березкіна дорослих та дітей привітала з новорічними святами його помічник, представник Благодійного Фонду «Добротвір» Ірина Малик: «Поки батьки цих діток на фронті, їх потрібно оточити теплотою і увагою, подбати про те, щоб вони посміхалися та були щасливими».

Прикладом цього і стала своєрідна акція добра яка носила назву «Святий Миколай іде до дітей». Представник народного депутата подякувала керівництву районної державної адміністрації та відділу освіти за організаційну допомогу.

Варто зазначити, що таке святкове дійство за ініціативи Станіслава Семеновича проходить вже другий рік. Задоволення дітей щиро розділили і вчителі, які відзначили, що Станіслав Березкін дбає про найменших мешканців Новоукраїнки.

«Ми щиро вдячні Станіславу Семеновичу за його турботу та реальні справи, які він робить для нашої громади та наших дітей, – зазначила педагог Новоукраїнської ЗШ №8 Тамара Олексіївна Шевченко, – минулого року я теж приводила дітей на виставу, з якої вони поверталися сповнені гарних вражень та з солодкими подарунками. Ми бачимо усміхнені обличчя дітей і розуміємо, що для щастя їм потрібно небагато – люблячі батьки, мирне небо над головою та небайдужі люди, які готові руку допомоги простягнути і солодощами пригостити».

Олена Комісаренко

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*