Важливо

Хороших ментів не буває. А якщо ловити злочинців – це стан душі?

20 грудня – День міліції. Серед тих, хто відповідально несе службу та бореться зі злочинністю на Кіровоградщині, хто недавно захищав Україну в зоні АТО, зокрема – брав участь у звільненні від бойовиків міста Славянськ та охороняв блокпостів у Красному Лимані – майор міліції Олександр Слюсаренко.

Працює в правоохоронних органах більше 20 років, 15 із них віддав роботі в карному розшуку Новоукраїнського РВ УМВС .

Форму правоохоронця одягнув відразу ж, як повернувся з армії. Попри всю складність професії та неоднозначне ставлення громадян до працівників міліції, Олександр завжди намагався дотримуватись головного орієнтира в роботі справжнього правоохоронця – бути чесним по відношенню до людей, ніколи не вступати в «переговори» з власною совістю.

Ті, хто знає Олександра Слюсаренка, кажуть – вміння бути небайдужим до людських проблем і докладати усіх зусиль для пошуку та затримання підозрюваних у скоєнні злочинів – не просто його професійне кредо, а стан душі.

За роки своєї праці в Новоукраїнському райвідділі міліції правоохоронець отримав чимало відзнак, але найпам’ятнішими є дві. Одна – подяка Міністерства внутрішніх справ за затримання озброєного злочинця, інша – від сільської вчительки, яка дякувала за повернення вкрадених гусей. В першому випадку мала місце пряма загрозу життю Олександра. В іншому… він просто повернув жінці її власність. Що може об’єднувати ці дві різних подяки? Обидва рази –він не залишився байдужим до людського болю.

…Четвертий рік майор міліції Олександр Слюсаренко працює начальником Рівнянського селищного відділення міліції. Територія обслуговування для нього не нова. Свого часу він працював тут і дільничним інспектором, і опером. Сьогодні відділення вважається одним із кращих в районі саме завдяки наполегливій роботі його керівника та чотирьох підлеглих міліціонерів. Зі скоєних на території Рівнянської сільської ради з початку року 180 злочинів нерозкритими залишається лише 30. У той же час, варто зазначити, що тяжких та особливо тяжких злочинів, які б місцеві міліціонери не розкрили, немає.

Серед показових – виявлення правоохоронцями на території сільської ради осіб, які займались збутом наркотичних речовин. Міліціонери вилучили наркотичної сировини більше, ніж на 1,5 млн. гривень.

За успіхи в забезпеченні законності та правопорядку ім’я начальника Рівнянського відділення міліції майора міліції Олександра Слюсаренка занесене на районну Дошку Пошани.

«Люди завжди по різному ставились і ставляться до працівників міліції, – каже сам Олександр Слюсаренко, – та все ж таки у випадку біди вони звертаються саме до нас. А ми зобов’язані допомагати людям. Ми робимо свою справу, в якій завжди є потерпілі і злочинці, ті, хто втрачає своє кровне, і хто на ньому наживається. Тож, зрозуміло, бути хорошими для усіх ми не можемо. Мабуть, тому і кажуть, що хороших ментів не буває. Хоча і намагаємося працювати так, щоб люди відчували себе захищеними від будь-яких посягань і щоб зло завжди було покаране»…

Олена КОМІСАРЕНКО для Першої електронної газети.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*