Важливо

Кіровоградські красуні готові поборотись за князівську корону вже сьогодні (фото)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, 4 грудня, о 18:00 у Кіровоградському академічному обласному  українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького відбудеться обласний конкурс краси “Княгиня Кіровоградщини 2014”.

Учасниці конкурсу старанно готуються до фінального концерту, де і стане відоме ім’я щасливої володарки корони Княгині Кіровоградщини. Учора дівчата ще відшліфовували кроки до досконалості, сьогодні їм роблять зачіски та макіяж.

Усе для того, щоб сьогодні увечері вони могли вразити гостей своєю справжньою українською красою.

Нагадаємо, переможниця конкурсу представлятиме Кіровоградщину на національному конкурсі «Княгиня України 2015″, який відбудеться в березні. У програмі — традиційні виходи в національних костюмах, дефіле в купальниках, а також в стильних шубах ексклюзивного салону шкіри та хутра «Арес» . До уваги гостей свята пропонується також колекція вечірніх суконь від київського дизайнера Ірини Марчук.

Організатори не забувають і про типерішню стуацію в Україні. Партнер конкурсу (компанія Parasol Social Project) подарує комплексний захист у всіх сферах життя воїнам АТО та їх сем’ям, які будуть запрошенв на конкурс до театру.

Організатор конкурсу — школа моделей «Mix models» за підтримки обласного управління молоді та спорту.

З приводу запрошень звертатися за тел. 099 327 63 64

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*