КДПУ став першим на Чемпіонаті України зі спортивного туризму

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

КДПУ ім В. Винниченка став першим у загальному заліку серед вищих навчальних закладів на Чемпіонаті України зі спортивно-туристських походів серед студентської молоді і за підсумками сезону 2013 року.

Як повідомив Першій електронній президент Кіровоградської обласної федерації спортивного туризму Олександр Колотуха, туристичний клуб «Мандри» виборов всеукраїнську першість завдяки чотирьом походам-призерам у різних категоріях. «Похід у Карпати (ІІІ категорія складності) приніс команді 1 місце. Ще у трьох походах кіровоградські команди були третіми у загальному заліку. Це похід ІІ категорії складності «Карпати», І категорії складності «Гірський Крим», водний похід ІІ категорії складності «Річка Південний Буг». Завдяки набраним балам, наш університет посів перше місце», – розповів Олександр Колотуха.

Варто зазначити, що туристичні клуби створені у близько 60 вишах України. Тож молодий кіровоградський тур клуб «Манри», якому ще немає і року, зробив хороший старт своїх подорожей.