Важливо

Журналіст судиться з головою Олександрівської РДА

Голова Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Шпирка, який виступає відповідачем по цивільній справі на позов олександрівської журналістки Галини Шевченко, ніяк не може визначитися, давав він інтерв’ю з приводу інциденту, що трапився 8 червня на березі річки в селі Бірки і до якого причетний його син, журналістці газети „України-Центр” Олені Нікітіній, чи ні.

Це видно з його заперечення, що надійшло в Олександрівський районний суд, який розглядає цю справу. Спочатку Сергій Шпирка пише, що „не давав інтерв’ю особисто кореспонденту газети “Україна-Центр” Олені Нікітіній, а далі стверджує, що „не давав дозволу на його (інтерв’ю) публікацію, тим більше у вільному перекладі автора російською мовою…”.

Нагадаємо, журналістка Галина Шевченко звернулася до суду з позовом до Сергія Шпирки про захист гідності і честі та відшкодуванням моральної шкоди. Приводом до цього став коментар Сергія Шпирки стосовно подій, пов’язаних з його сином та відпочивальниками 8 червня на березі річки у селі Бірках. У статті „Власть новая, а замашки старые?”, опублікованій 26 червня 2014 року, він стверджував, що в Бірках була присутня і Галина Шевченко, яка вела відеозйомку конфлікту. Позивачка стверджує, що того дня ні в Бірках, ні навіть в Олександрівці її не було, до того ж вона ніколи не мала відеокамери. А головне – вона чітко знає журналістські правила й ніколи не дозволила б собі фотографувати або (за наявності відеокамери) робити відеозйомку будь-якої особи без її дозволу.

Уже відбулося три, з врахуванням першого – попереднього, засідання суду. Але поки що навіть свідки по справі не опитувалися. Вони та позивачка вже почали підозрювати, що всі звинувачення на свою адресу Сергій Шпирка хоче перекласти на газету „Україна-Центр” та журналістку Олену Нікітіну. Хоча Галина Шевченко на кожному засіданні повторює, що претензій ні до видання, ні до колеги не має.

Наступне, четверте, засідання суду призначене на 7 листопада. Цю дату суддя Олена Комлач чомусь погодила лише з захисником Сергія Шпирки, зовсім не зважаючи на присутність у залі і думку позивачки, повідомляє кореспондент Першої електронної.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*