Юні кіровоградські футболісти дивують приємними сюрпризами (результати виступів 5-го туру)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

5-й тур Дитячо-юнацької футбольної ліги, як ніколи ще, для кіровоградців був надзвичайно різноманітний за результатами.

Як повідомляє прес-служба ФК «Зірка», найстаршій віковій категорії видався найбільш результативний матч туру. Вихованці Сергія Лавриненка на пару з одеським ДЮСШ-11 «Чорноморець» видали справжній трилер. Кіровоградці грали в меншості півтора тайми, програвали по ходу матчу, але зуміли зіграти унічию 3:3.

Не менш напруженим був поєдинок у Запоріжжі команди, яку очолює Андрій Антонов. Обидва колективи продемонстрували відмінну гру, мали моменти для того щоб відзначитися і кіровоградці, і запоріжці, але поталанило останнім. Мінімальна перемога «Металурга» перервала 31-матчеву (!) безпрограшну серію команди Андрія Антонова в Дитячо-юнацькій футбольній лізі, яка тривала з 26 травня 2013 року.

У команди 2000 року народження (тренер Антон Антонов) в турнірній таблиці наразі 6-е місце. В останньому турі кіровоградці поступилися одеситам в Кіровограді 1:2, тож головні матчі у команди попереду. Команда немало забиває, але й чимало пропускає, тож сподіваємося на успіх в наступному турі вдома з «Азовсталлю».

А найбільш приємним сюрпризом на цих вихідних стала перемога команди Андрія Горбаня на виїзді в Запоріжжі над одним із фаворитів змагань – «Металургом». Мінімальна звитяга дала команді можливість закріпитися на 3-ій сходинці турнірної таблиці.

Далі – поточне становище в усіх вікових категоріях групи 3.

0

Наступні матчі обіцяють бути не менш цікавими. В суботу команди 17 та 15-річних будуть приймати вдома «Азовсталь» з Маріуполя, а 16 та 14-річних чекає знову нелегке випробування на виїзді – ігри з одеським «Чорноморцем». Між іншим, цікаво виглядає після 5-ти турів і клубний залік в 3-ій зоні. Кіровоградці хоч і дебютанти, але гідно тримаються у верхній частині турнірної таблиці. Попереду лише дві одеські команди, та запорізькі та донецькі «Металурги». Як для новачка, то просто відмінно!