Важливо

Будівництво теплогенераторної на території Оситнязької школи загальмувало зміни районного бюджету

Сесія Кіровоградської районної ради шостого скликання, яка мала внести зміни до свого рішення від 31 січня 2014 року №280 “Про районний бюджет на 2014 рік” 7 жовтня виявилася не результативною. Засідання перенесли на 10 жовтня.

Проблемним стало питання щодо будівництва теплогенераторної на території Оситнязької школи. Щоб запустити проект, необхідно було виділити з районного бюджету трохи більше 23 тисяч гривень – такою є сума співфінансування будівництва. Решта – за рахунок коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Як пояснила заступник начальника фінуправління РДА Олена Савченко, кошти для цього планується забрати в Обознівської сільської ради з будівництва водогону та водорозподільної мережі для транспортування та забезпечення питною водою мешканців сіл Обознівка та Катеринівка, повідомляє кореспондент Першої електронної.

Думку щодо доцільності будівництва теплогенераторної в Оситняжці підтримав голова райдержадміністрації Віктор Дайдакулов, заступник голови районної ради Тамара Маліцька і ряд депутатів. Проте в декількох депутатів виникло чимало питань. Скажімо, чому на сесії не надано проектно-кошторисну документацію, згідно якої можна було дізнатися, куди будуть спрямовані дані кошти, адже загалом в межах проекту планувалося майже 800 тисяч гривень витратити на будівництво теплогенераторної. Дехто з депутатів навіть доводив, що за ці кошти можна збудувати дві, а то й три теплегенераторних. Звучали й інші питання-претензії: чому вибір впав саме на Оситнязьку школу, коли вона себе виправдає та інші…

Результат позачергової сесії – кілька депутатів пропозицію про будівництво не підтримали, тому голосуватимуть за неї з другої спроби на засіданні, яке призначили на 10 жовтня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*