Важливо

Суддя Печерського районного суду, яка відпустила командира “Беркута”, під підозрою

Заступником Генерального прокурора України здійснено повідомлення про підозру судді Печерського районного суду м. Києва за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України – постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали, що спричинило тяжкі наслідки.

У ході розслідування, яке проводить прокуратура м. Києва, встановлено, що вказана суддя, розуміючи завідомо неправосудний характер прийнятого рішення, всупереч вимогам кримінального процесуального закону, склала та постановила завідомо неправосудну ухвалу, якою відмовила у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою командира «Беркута» Д. Садовника.

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, натомість Д. Садовника було звільнено з-під варти у залі судового засідання, а суддею був застосований запобіжний захід – домашній арешт. У результаті підозрюваний у вчиненні особливо тяжкого злочину Д.Садовник, з метою уникнення покарання, зник з місця свого постійного проживання.

На даний час слідчими Генеральної прокуратури його оголошено у розшук.

Санкція щодо судді передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*