«Зірка» обіграла «Олександрію», не забивши жодного голу (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

«Зірка» стала першою командою у цьому сезоні, яка змогла відібрати очки в «Олександрії», не забивши жодного голу.

Небезпечних моментів на полі було обмаль. В основному гра точилась в центрі, а гравці пробивали по воротах з-за меж штрафного майданчика. Найбільше чим запам’ятався перший тайм – це тим, що навколо поля біговими доріжками пробіг напівоголений фанат у масці Путіна.

Другий тайм проходив у тому ж ключі, що і перший. Початок тайму відзначився активністю обох команд в атаці, проте до реальних моментів справа не доходила. Лише в останній десятихвилинці команди обмінялись ударами з-за меж штрафного майданчика.

Спочатку футболіст «Олександрії» потужно пробив по центру воріт Козаченка. Воротар «Зірки» не без проблем відбив м’яч на кутовий. А декілька хвилин потому Борис Баранець прорвався лівим флангом до штрафного майданчика гостей, обіграв двох захисників, проте його остаточний удар був дуже неточним.

Тож дербі Кіровоградщини у матчі 11-го туру Першої ліги України завершилось в суху нічию – 0:0.

Свій наступний матч підопічні Анатолія Бузніка проведуть на виїзді проти ПФК «Суми».